icon

HAKKIMIZDA

Hakkımızda:

“En doğru bilgiyi ,En kısa zamanda ulaştırma” prensibi ile Ekim /2003 tarihinde Avukat Dijle DURGUNLU tarafından faaliyetine başlayan Durgunlu Ortak Hukuk Bürosu,  Ocak/2006 tarihinde Avukat Yusuf Güray DURGUNLU’nun ortaklığa katılımı ile daha da güçlenerek halen 2 ortak/sorumlu avukat, 1 takip elemanı ve 1 sekreter ile faaliyetlerine devam etmektedir.

 DURGUNLU Ortak Hukuk Bürosu Avukatları ve çalışanları; uyuşmazlıkların çözümünde geniş vizyonlu analizlerin, sağduyulu süratli çözümlerin yer alması gerektiğinin bilinciyle hareket eder.

Vekil-Müvekkil ilişkisinde ticari ve özel her türlü bilginin özenle saklanması gerekliliğini ilke edinen DURGUNLU Ortak Hukuk Bürosu; ihtilafların çözümünden önce oluşmasını engellemenin yollarını aramaktadır. Hukuk alanında en sağlıklı yaklaşımın sorunlar oluşmadan önce, ilişkinin temelinin muhtemel sorunları önleyecek düzenlemelere oturtulmasını sağlayan Koruyucu Hukuk ile başarılabileceği fikrine inanmaktadır.

 

Avukatlarımız

 

Av.Dijle Durgunlu

23.01.1976 Bursa doğumlu olan Avukatımız 1999 yılı Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Durgunlu Ortak Hukuk Bürosu kurucu ortağıdır. İyi derecede İngilizce bilmekte olup, evli ve bir kız çocuğu annesidir.

Av.Yusuf Güray Durgunlu

03.04.1975 Bitlis doğumlu olan Avukatımız 1999 yılı Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Durgunlu Ortak Hukuk Bürosu kurucu ortağıdır. İyi derecede İngilizce bilmekte olup, evli ve bir kız çocuğu babasıdır.